Содержание
Ознакомление
Расценки
Регистрация
Поиск
Добавить предложение
Добавить заявку
Minu turg
Наблюдатель
Реклама
Государственные
услуги
Услуги
партнёров
Новости
Форум
Повторяющиеся вопросы
О фирме
 


Jata soov

Soovid kinnisvara myya?

KoduKauniks

Spordimaailm

Korduma Kippuvad Küsimused

K: Kui ma klikin valikul "Lisa pakkumine", siis küsitakse minult kasutajanime ja parooli.
V: Pakkumise lisamine eeldab, et olete Kinnisvaraturg.ee kasutaja. Kasutajaks saate registreeruda valides alajaotusest Minu Turg „Logi sisse“ ja sealt lingi „Kasutajaks registreerumine“.

K: Minu objekt on müüdud. Ma tahan selle eemaldada.
V: Objekti kustutamiseks tuleb sisse logida ning valida Minu Turg keskkonnast Objektid. Seejärel kustutada müüdud objekt.

K: Sooviksin liituda Kinnisvaraturg.ee'ga kui kinnisvaramaakler. Kuidas seda teha?
V: Kinnisvarafirmadele ja üksikult tegutsevatele agentidele pakume võimalust olla meie klient kindla kuumaksuga hoolimata kuulutuste arvust. Netipõhiselt saate Maaklerlepingu sõlmida teise pakkumise lisamisel.

K: Kui palju maksab rohkem kui ühe müügi- või üürile andmise kuulutuse lisamine ja avaldamisel?
V: Selleks, et avaldada rohkem kui ühte müügi- või üürileandmise kuulutust, peate sõlmima Maaklerlepingu. Maaklerilepingu sõlminutel on kuutasu 118 kr ning nad võivad avaldada piiramatul hulgal kuulutusi.

K: Ma ei taha saada e-mailile enam uudiseid. Kuidas saada listist välja?
V: Lihtsaim viis on klikkida lingil, mis on e-kirja lõpus. Kasutajana saate Minu Turg keskkonnas isikuandmete alt muuta oma eelistusi.

K: Ei õnnestu sisse logida oma parooli ja kasutajanimega. Mida teha?
V: Kõigepealt kontrollige sisestatava kasutajanime ja parooli õigsust, ka väiksed ja suured tähed on määravad. Kui endiselt on sisselogimine võimatu, saate tellida parooli meeldetuletuse e-postkasti. Selleks peate teadma registreerumisel kasutatud e-posti aadressi, sest pärast „Saada“ nupule vajutamist laekub sinna kehtiv kasutajatunnus ja parool.
Kui registreerumisel kasutatud e-posti aadress on ununenud või ei toimi enam, tuleks uute paroolide saamiseks kirjutada meile aadressil info@kinnisvaraturg.ee. Oleme meeleldi nõus aitama.

K: Soovin muuta oma isikuandmeid. Kuidas seda teha?
V: Isikuandmete muutmiseks tuleb siseneda Minu Turgu ning valida sealt alajaotus Isikuandmed. Seal saate muuta kõiki andmeid peale kasutajanime.

K: Kuidas lisada firma andmeid Partnerite Teenuste rubriiki?
V:Selleks saadate e-kirja oma soovi ja firma kontaktandmetega meile aadressile info@kinnisvaraturg.ee. Vastuseks saadame Teile ankeedi. Kui oleme tagasi saanud Teie poolt täidetud ankeedi, saame Teie ettevõtte lisada Partnerite Teenuste rubriiki. Andmete avaldamine on tasuta. Ainus meiepoolne soov on, et Te oleksite valmis neid iga 6 kuu tagant uuendama. Selleks saadame Teile e-maili, kus on kirjas kõik Teie firma kohta sisestatud andmed ning muutuste korral saate sealtsamast meile uued andmed teatada.

K: Kas Jälgija ja Soovi sisestamisel peab ennast kasutajaks registreerima?
V: Ei pea. Kuid soovitame seda siiski teha, sest kasutajana on Teil võimalus oma ostu- või üürilevõtmise soove vajadusel muuta või kustutada.

K: Lisasin oma kuulutuse, kuid selle lisamise ja aegumise kuupäev on sama ehk 28. veebruar 2005. Kui siseneda Teie lehele ja kuulutusi vaadata, siis minu kuulutust selles listis ei ole.
V: Ehk jäi Teil kuulutuse sisestamine poolikuks, s.t unustasite kuulutuse salvestada. Pooleliolevaid objekte pakkumiste all ei avaldadata. Seda saate kontrollida ja poolelioleva objekti sisestamise lõpetada Minu Turg keskkonnast Objektid alt.


Введите свой вопрос 
 
Имя:
Е-маил:
 
Текст: