Index
Introduction
Price list
Registration
Search
Add an offer
Add a request
My market
Tracer
Advertising
Civil services
Partners
News
Forum
FAQ
About company
 


Spordimaailm

KoduKauniks

Jata soov

Soovid kinnisvara myya?

Korduma Kippuvad Küsimused

K: Kui ma klikin valikul "Lisa pakkumine", siis küsitakse minult kasutajanime ja parooli.
V: Pakkumise lisamine eeldab, et olete Kinnisvaraturg.ee kasutaja. Kasutajaks saate registreeruda valides alajaotusest Minu Turg „Logi sisse“ ja sealt lingi „Kasutajaks registreerumine“.

K: Minu objekt on müüdud. Ma tahan selle eemaldada.
V: Objekti kustutamiseks tuleb sisse logida ning valida Minu Turg keskkonnast Objektid. Seejärel kustutada müüdud objekt.

K: Sooviksin liituda Kinnisvaraturg.ee'ga kui kinnisvaramaakler. Kuidas seda teha?
V: Kinnisvarafirmadele ja üksikult tegutsevatele maakleritele pakume võimalust olla meie klient kindla kuumaksuga hoolimata kuulutuste arvust.  Maaklerlepingu saate sõlmida veebilehel enne esimese pakkumise lisamist.

K: Ma ei taha saada e-mailile enam uudiseid. Kuidas saada listist välja?
V: Lihtsaim viis on klikkida lingil, mis on iga uudise e-kirja lõpus.

K: Ei õnnestu sisse logida oma parooli ja kasutajanimega. Mida teha?
V: Kõigepealt kontrollige sisestatava kasutajanime ja parooli õigsust, ka väiksed ja suured tähed on määravad. Kui endiselt on sisselogimine võimatu, saate tellida parooli meeldetuletuse e-postkasti. Selleks peate teadma registreerumisel kasutatud e-posti aadressi, sest pärast „Saada“ nupule vajutamist laekub sinna kehtiv kasutajatunnus ja parool.
Kui registreerumisel kasutatud e-posti aadress on ununenud või ei toimi enam, tuleks uute paroolide saamiseks kirjutada meile aadressil info@kinnisvaraturg.ee. Oleme meeleldi nõus aitama.

K: Soovin muuta oma isikuandmeid. Kuidas seda teha?
V: Isikuandmete muutmiseks tuleb siseneda Minu Turgu ning valida sealt alajaotus Isikuandmed. Seal saate muuta kõiki andmeid peale kasutajanime.

K: Kas Jälgija ja Soovi sisestamisel peab ennast kasutajaks registreerima?
V: Ei pea. Kuid soovitame seda siiski teha, sest kasutajana on Teil võimalus oma ostu- või üürilevõtmise soove vajadusel muuta või kustutada.

K: Lisasin oma kuulutuse, kuid selle lisamise ja aegumise kuupäev on sama. Sisestatud kuulutust lehel näha ei ole.
V: Ilmselt jäi Teil kuulutuse sisestamine poolikuks, s.t unustasite kuulutuse salvestada. Salvestamata objekte ei avaldadata. Vaadake kasutajakeskkonna Minu Turg! rubriigist Objektid alt, kas salvestasite objekti sisestamise käigus.

K: Kas piltide lisamine on kohustuslik?
V: Piltide lisamine ei ole kohustuslik. Soovitame seda siiski teha, sest fotodega pakkumisi vaadatakse rohkem kui fotodeta pakkumisi.

Write Your question here 
 
Name:
E-mail:
 
Text: