Содержание
Ознакомление
Расценки
Регистрация
Поиск
Добавить предложение
Добавить заявку
Minu turg
Наблюдатель
Реклама
Государственные
услуги
Услуги
партнёров
Новости
Форум
Повторяющиеся вопросы
О фирме
 


KoduKauniks

Soovid kinnisvara myya?

Jata soov

Spordimaailm

Otsing

Sobivate kinnisvarapakkumiste ja -soovide otsimine on tehtud Kinnisvaraturg.ee keskkonnas võimalikult lihtsaks ja kiireks. Avalehel on otsingukast, kus saate ära märkida Teid huvitava objekti ja tehingu tüübi, hinnavahemiku, asukoha ja soovi korral ka tubade arvu. Seejärel klikite nupul „Otsi pakkumisi!“ ning Teile kuvatakse leitud objektid. Nüüd saate neid täpsemalt filtreerida ja sorteerida kuulutuse vanuse, üldpinna, hinna ja asukoha esitades tulemusi kas kasvavalt või kahanevalt.

Objektide esitamine
Kuvatud otsingutulemuste nimekirjas tumedam fotoaparaati jäljendav ikoon pakkumise lühikirjelduse ees tähistab, et pakkumisel on juures ka fotod objektist. Klikkides objekti aadressile või fotoaparaadi ikoonile jõuate põhjalikumale objekti tutvustamisele. Klikkides objekti juures olevat fotot, avaneb uus aken, kus näidatakse ära kõik pakkumise kohta sisestatud fotod.

Objektidega tutvumine
Objekti detailsema kirjelduse juures on alati ka laenukalkulaator, millega saate arvestada välja sobiva laenumakse. Samuti veebivorm müüjale kirjutamiseks ning võimalus objekti kirjelduse printimiseks ning sõbra või tuttava e-mailie saatmiseks. Juhime tähelepanu ka sellele, et kui vaatate ühte väljavalitud objekti koonduvad ülejäänud samade parameetritega objektid vasakusse tulpa. Sealt saate neid ükshaaval ülevaatamiseks valida.