Содержание
Ознакомление
Расценки
Регистрация
Поиск
Добавить предложение
Добавить заявку
Minu turg
Наблюдатель
Реклама
Государственные
услуги
Услуги
партнёров
Новости
Форум
Повторяющиеся вопросы
О фирме
 


KoduKauniks

Soovid kinnisvara myya?

Jata soov

Spordimaailm

Registreerumine

Registreerumise eelised
Registreerumine on vajalik ainult kinnisvarapakkumiste sisestamiseks meie lehele. Registreerumine avab Teile ligipääsu kasutajakeskkonnale MINU TURG, kus Teil on võimalik lisada ja muuta kõiki sisestatud kinnisvarapakkumisi, soove ja jälgijaid. Samuti saada infot selle kohta, kui palju Teie eksponeeritavad objekti on vaadatud. Lisaks sisaldab MINU TURG keskkond infot portaali uuendustest, personaalseid teateid Teile, ettepanekute vormi, jm. Registreerumine muudab Teil lehekülje kasutamise mugavamaks ning annab täiendavat infot.

Registreerumiseprotsess
Registreerumine on 4 astmeline protsess:
1. Klikkige „Minu turg! -> logi sisse“ või „Liitumine“ või „Lisa pakkumine“ ja täitke kasutajaks registreerumise veebivorm. Kasutajatunnuse ja parooli võiksite valida ilma täpitähtedeta. Kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefon) peaksid olema korrektsed, sest need ilmuvad ka Teie poolt sisestatavate pakkumiste või soovide juures. Sünniaega, sugu ja maakonna infot vajame kasutajate profiili loomiseks. Aadressi võiksid sisestada need, kes soovivad kasutada tasulisi teenuseid ja vajavad raamatupidamislikult korrektseid arveid.
2. Pärast veebivormi täitmist ja nupule „SAADA“ klikkimist kuvatakse Teile tutvumiseks kasutustingimused. Lehekülje kasutajaks saamiseks peate Te kasutustingimised aktsepteerima. Lugege need läbi ja klikkige nupul „JAH“. Seepeale saadetakse Teie e-postkasti registreerumist kinnitav kiri, mis sisaldab hilisema meelespidamise hõlbustamiseks ka Teie kasutajatunnust ja parooli.
3. Logige oma e-postkasti sisse ning klikkige meie poolt saadetud e-mailis olevale lingile http://www.kinnisvaraturg.ee/aktiveeri/?key=..., kus viimane number tähendab Teie aktiveerimise võtit
4. Lingile klikkimine toob Teid tagasi meie lehele aktiveerimiskeskkonda. Pärast „AKTIVEERI“ vajutamist muututegi meie lehe täieõiguslikuks kasutajaks. Jälgige kindlasti, et aktiveerimise võti (6 kohaline number) oleks aktiveerimislahtris.

Tõrgete ületamine
Registreerumise õnnestumiseks peate täitma kõik rõhutatud kirjas lahtrid veebivormis. Registreeruda ei saa korduvate andmetega (sama kasutajanimega, sama telefoninumbriga, sama e-posti aadressiga). Tõrke kohta näidatakse veateadet, mille põhjal saate andmeid korrigeerida. Väga oluline on, et Te sisestaksite toimiva e-posti aadressi, sest vastasel korral ei saa Te aktiveerimiskirja kätte ning registreerumine ebaõnnestub.

Kasutaja privaatsus

Kasutustingimused