Sisujuht
Tutvustus
Hinnakiri
Registreerumine
Otsing
Lisa pakkumine
Lisa soov
Minu turg
Jälgija
Reklaam
Riigi teenused
Partnerite teenused
Uudised
Foorum
KKK
Firmast
 


KoduKauniks

Soovid kinnisvara myya?

Jata soov

Spordimaailm

Registreerumine

Registreerumise eelised

Registreerumine muudab Teil lehekülje kasutamise mugavamaks. Registreerumine võimaldab Teil sisestada kinnisvarapakkumisi, ostu- või üürisoove ja jälgijaid ning neid hiljem muuta, arhiveerida, jne. Ilma registreerumata sisestatud soove ja jälgijaid kasutaja muuta ei saa.

Registreerumise protsess

1. Klikkige „Minu turg! -> Logi sisse“ või „Liitumine“ või „Lisa pakkumine“ ja täitke kasutajaks registreerumise veebivorm. Kasutajatunnuse ja parooli võiksite valida ilma täpitähtedeta. Kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, e-post, telefon) peaksid olema korrektsed, sest need ilmuvad ka Teie poolt sisestatavate pakkumiste või soovide juures.

2. Pärast veebivormi täitmist ja nupule „SAADA“ klikkimist kuvatakse Teile tutvumiseks kasutustingimused. Lehekülje kasutajaks saamiseks peate Te kasutustingimised aktsepteerima. Lugege need läbi ja klikkige nupul „JAH“. Seepeale saadetakse Teie e-postkasti registreerumist kinnitav kiri, mis sisaldab hilisema meelespidamise hõlbustamiseks ka Teie kasutajatunnust ja parooli.

3. Logige oma e-postkasti sisse ning klikkige meie poolt saadetud e-mailis olevale lingile http://www.kinnisvaraturg.ee/aktiveeri/?key=..., kus viimane number tähendab Teie aktiveerimise võtit.

4. Lingile klikkimine toob Teid tagasi meie lehele aktiveerimiskeskkonda. Pärast „AKTIVEERI“ vajutamist muututegi meie lehe täieõiguslikuks kasutajaks. Jälgige kindlasti, et aktiveerimise võti (6 kohaline number) oleks aktiveerimislahtris.

Tõrgete ületamine

Registreerumise õnnestumiseks peate täitma kõik rõhutatud kirjas lahtrid veebivormis.

Registreeruda ei saa korduvate andmetega (sama kasutajanimega, sama telefoninumbriga, sama e-posti aadressiga).

Väga oluline on, et Te kasutaksite registreerumisel toimivat e-posti aadressi, sest vastasel korral ei saa Te aktiveerimiskirja kätte ning registreerumine ebaõnnestub.

Kasutaja privaatsus

Kasutustingimused