Index
Introduction
Price list
Registration
Search
Add an offer
Add a request
My market
Tracer
Advertising
Civil services
Partners
News
Forum
FAQ
About company
 


Jata soov

Spordimaailm

Soovid kinnisvara myya?

KoduKauniks

Registreerumine

Registreerumise eelised

Registreerumine muudab Teil lehekülje kasutamise mugavamaks. Registreerumine võimaldab Teil sisestada kinnisvarapakkumisi, ostu- või üürisoove ja jälgijaid ning neid hiljem muuta, arhiveerida, jne. Ilma registreerumata sisestatud soove ja jälgijaid kasutaja muuta ei saa.

Registreerumise protsess

1. Klikkige „Minu turg! -> Logi sisse“ või „Liitumine“ või „Lisa pakkumine“ ja täitke kasutajaks registreerumise veebivorm. Kasutajatunnuse ja parooli võiksite valida ilma täpitähtedeta. Kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, e-post, telefon) peaksid olema korrektsed, sest need ilmuvad ka Teie poolt sisestatavate pakkumiste või soovide juures.

2. Pärast veebivormi täitmist ja nupule „SAADA“ klikkimist kuvatakse Teile tutvumiseks kasutustingimused. Lehekülje kasutajaks saamiseks peate Te kasutustingimised aktsepteerima. Lugege need läbi ja klikkige nupul „JAH“. Seepeale saadetakse Teie e-postkasti registreerumist kinnitav kiri, mis sisaldab hilisema meelespidamise hõlbustamiseks ka Teie kasutajatunnust ja parooli.

3. Logige oma e-postkasti sisse ning klikkige meie poolt saadetud e-mailis olevale lingile http://www.kinnisvaraturg.ee/aktiveeri/?key=..., kus viimane number tähendab Teie aktiveerimise võtit.

4. Lingile klikkimine toob Teid tagasi meie lehele aktiveerimiskeskkonda. Pärast „AKTIVEERI“ vajutamist muututegi meie lehe täieõiguslikuks kasutajaks. Jälgige kindlasti, et aktiveerimise võti (6 kohaline number) oleks aktiveerimislahtris.

Tõrgete ületamine

Registreerumise õnnestumiseks peate täitma kõik rõhutatud kirjas lahtrid veebivormis.

Registreeruda ei saa korduvate andmetega (sama kasutajanimega, sama telefoninumbriga, sama e-posti aadressiga).

Väga oluline on, et Te kasutaksite registreerumisel toimivat e-posti aadressi, sest vastasel korral ei saa Te aktiveerimiskirja kätte ning registreerumine ebaõnnestub.

Kasutaja privaatsus

Kasutustingimused