Содержание
Ознакомление
Расценки
Регистрация
Поиск
Добавить предложение
Добавить заявку
Minu turg
Наблюдатель
Реклама
Государственные
услуги
Услуги
партнёров
Новости
Форум
Повторяющиеся вопросы
О фирме
 


Spordimaailm

Jata soov

Soovid kinnisvara myya?

KoduKauniks

Uudised

Kinnisvaraturg.ee on Eesti parim kinnisvarauudiste kanal. Me kogume uudised kokku oma partnerite BNS, Äripäeva, Eesti Päevalehe ja Postimehe infoserveritest. Igal tööpäeval avaldame vähemalt 5 uut uudist ja seda juba 2001.a. kevadest alates. Tänaseks on meie andmebaasis üle 5500 uudise, mis on grupeeritud temaatiliselt alajaotustesse - kinnisvaraturg, ehitus, rahastamine, majandus.

Uudiseid saate meie lehel lugeda niisama või tellida päevakokkuvõtteid oma e-posti aadressile. Päevakokkuvõtted saadetakse välja igal tööpäeval kell 15.00. Uudiste päevakokkuvõtte tellimiseks sisestage uudise lõpus olevasse veebivormi oma e-posti aadress ning vajutage nupule „Telli“. Samuti saate märkida end uudiste saajaks kasutajaks registreerumisel. Juhul kui Te ühel hetkel ei soovi enam uudistekokkuvõtet saada, saate lihtsalt postitusnimekirjast eemalduda. Selleks on iga Teile saadetava kirja lõpus link, millele klikkides oletegi postitusnimekirjast eemaldatud.

Huvipakkuvat uudist saate otsida märksõna või ilmumise aja järgi. Selleks kasutage veebivormi, mis ilmub lehe vasakusse tulpa uudiste lugemisel.

Uudiste arhiivi