Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Jata soov

Soovid kinnisvara myya?

Spordimaailm

KoduKauniks

Foorum « Tagasi
kasutuskorra kokkulepe
Küsija 10. 08 2007 @ 12:55
Ma ostsin kaasomandis oleva korteri (Kunderi 46-10). Majaelanike vahel on sõlmitud kasutuskorra kokkulepe, aga naabri korterile on pandud kasutamise keelumärge Eesti Vabariigi kasuks ja ostu-müügitehingu ajal ei saanud minu korteri kohta kasutuskorda kinnistusraamatusse kanda. Lepingus on punkt, et kasutuskorra kokkulepe tuleb vormistada siis, kui naabri korterilt tõkend maha võetakse. Seda pole siiamaani tehtud.

Küsimus on, miks ei saa ma oma osa kohta kasutuskorra kokkulepet sõlmida, kui minu osa pole koormatud ja eelmisel omanikul oli kehtiv kasutuskorra kokkulepe olemas? Kusjuures pärast minu tehingut on meie majas kortereid ostetud ja müüdud, ning need omanikud on kasutuskorra saanud kinnistusraamatusse kanda. Kas mul on mingi muu võimalus kasutuskorra kokkulepe sõlmida, nt käia kõikide naabrite juures ja küsida nende nõusolekut?
Urmas 10. 08 2007 @ 16:27
Teil oleks ikkagi vaja notariaalset kasutuskorra kokkulepet. Uurige seda asja notaribüroost, kas sellest notarilt kelle juures tehingu tegite või mõnelt teiselt hoopis.
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*