Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Soovid kinnisvara myya?

Jata soov

Spordimaailm

KoduKauniks

Foorum « Tagasi
müüja õigused
jana 10. 08 2007 @ 15:40
Müüsin korteri, nüüd ostja arvab, et olen teda petnud. Leiab erinevaid vigasid, aknad vanad, torud lasevad läbi jne. Nõuab nende parandamist. Muidu lubab kohtusse anda. Ise on sees elanud 2 kuud. Kui kaua pean ma vastutama oma vana korteri eest? Enne korteri ostu vaatas selle üle, oli rahul kõigega.
Urmas 10. 08 2007 @ 16:24
Selliseid virisejaid ikka leiab, pole mõtet muretseda. Kui on tegemist vana korteriga ning selliste vigadega, mida ostja korteri ülevaatamisel võis märgata, puudub teil müüjana vastutus. Ostja ostis korteri "on nagu on" põhimõttel, ta peab aru saama, et see on kasutatud korter. Kui aga on tegemist vigadega, mida te varjasite (näiteks kapi taga auk seinas või vammi täis puitsein hiljuti kipsiga üle tehtud), siis peate vastutama küll.
juhanpp 12. 01 2009 @ 21:45
kui mul seinast(tapeedi all) ikka krohv kukub pean selle ostjale nii nähtavale tooma,et ta aru saab?? kas nii??
Urmas 13. 01 2009 @ 12:13
Ei pea, see krohvi pudenemine on väike asi. Varjatud puudustena käsitleb seadus ikkagi selliseid kergelt kuritahtlikke asju näiteks, et majas on vamm sees ja põhikonstruktsioonid kahjustatud ning seda on ostja eest teadlikult varjatud (lükatud kapp ette või kaetud sein kipsplaadiga, ise kohapeal juurde rääkides, et hakkasin just remondiga tegelema, aga näe jäi pooleli).
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*