Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Soovid kinnisvara myya?

Jata soov

Spordimaailm

KoduKauniks

Foorum « Tagasi
tahaks rahus elada...
mures :( 22. 10 2008 @ 13:17
Ma loodan, et see pole vale koht, kus oma muret kurta ja nõu küsida. Või saada teada vähemalt kuhu mul sellise küsimusega pöörduda tuleks. Ehk oskab keegi vastata...

1 a. enne abiellumist kolisin oma tulevase juurde, kes elab oma ema majas.Nüüd oleme abielus ja meil on ka 2 kuune laps. Mehe ema on jätkuvalt üles näidanud rahulolematust, minu seal elamise suhtes (kuigi püüan temaga vähe kokku puutuda, et teda mitte segada). Kord nimetades mind sissetungijaks, kord ähvardades asjaga kohtusse minna (ei tea kas tõsi taga või mitte).On üldiselt negatiivne olnud... Mul puudub igasugune kindlustunne, kas ma võin ennast kui kodus tunda. On mul õigus midagi sellist üldse tahtagi...?

Küsimus: kas minu mehel on õigus elada oma perega ema majas või on tõesti põhjust karta (kardan mina kui ema ähvardab)? Kas mul on mingeidki õigusi või pean tõesti hakkama mõtlema mujale kolimisele? Elame maja ühes suuremas toas, all korrusel.Ema üleval korrusel, kuid käib all OMA köögis.Oleks soov ehitada vahesein ning sellega ema ja meie elamise eraldada, et oleks privaatsust nii ühel kui teisel (idee algataja muidugi mina, ka mees pole vastu, ema ei tea veel). On mul mõtet sellest unistadagi või parem hakaku ma asju pakkima...?
nii.. 27. 12 2009 @ 13:51
Tere,

Kas küsimus on Teie mehe lapsepölve kodust vöi AINULT ämmale kuuluvast kinnisvarast?

Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*