Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Soovid kinnisvara myya?

Spordimaailm

KoduKauniks

Jata soov

Foorum « Tagasi
eramaa
juhan liiv 27. 02 2009 @ 23:18
mismoodi pean tegutsema,et saada eramaa märk seaduslikuks-paigaldatud talu tee algusesse piirikupitsa juures-asjasse mittepuutuvad naabrid tunnevad end nüüd puudutatuna -kuna neil ei lubata enam minu värava tagant mööda käia ja nuhkida.just naabrite omavoli tõttu see sinna ette saigi pandud-minu piiri lähedal asub vana kabeliaed(piirdeks vana kiviaed)-nende arvates takistan neid sinna minemast-kuigi tee käib teiselt poolt sinna ja üle minu hoovi pole varem keegi soovind sinna minna.
Urmas 01. 03 2009 @ 10:44
Minuteada on see nii, et kui on sinu poolt rajatud tee, mis asub ainult sinu kinnistu piirides, siis tee mis tahad - mine liiklusmärke valmistavasse firmasse, osta märk ära ja pane üles. Aga kui ei ole sinu rajatud tee (teedevalitsus rajas, vanasti oli üldkasutatav), siis pead märgi ülespanemise kooskõlastama. Ja kui keelad teistel kasutamise, siis pead selle tee hooldamise ka enda peale võtma (st vald ei tule auke lappima ega talvel lund lükkama).
juhan liiv 01. 03 2009 @ 12:43
tee on 2 maaomaniku oma kes on huvitatud ,et seal ei hulguta ega sõideta mööda karjamaid,reaalselt on see umbtee,kuid naabrid ei saa aru ,et käida mööda eramaad kondamas-vald ei lükka lund ega paranda ka seda teed(pole seda ka kunagi teinud)
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*