Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Soovid kinnisvara myya?

Spordimaailm

KoduKauniks

Jata soov

Foorum « Tagasi
Uute elamurajoonide kirjeldused
ellen 02. 08 2011 @ 13:29
Tere, kuna hetkel on praegu uusi elamurajoone,tahaks saada infot selle kohta, kuidas seal elatakse.

Kirjutan Tiskre Hansuõuest (Taludevahe). Sobib ka Hansu tänava majade kirjeldamiseks, sest oleme naabrid.

Elame siin juba viis aastat. Meie majas olime esimesed elanikud ehk siis saame ikka võrrelda, kuidas oli 2006.a. ja mis on praegu.

Alguses bussipeatus oli kaugel,15 min jala (Tiskre peatus), puudusid mänguväljakud.

Nüüdseks on kõik vajalik valmis ehitatud.

Maja ees on mänguväljak vanematele lastele (spordiväljak) ja lähedal Hansu majade vahel on suur mänguväljak väiksematele lastele (kuigi ka seal võib ronida).

Juba mitu aastat olemas ka \"meie\" bussipeatus Keskpäevatee. Väga lähedal, praktiliselt maja taga (Hansu elanikele natuke kõndimist,aga ka suhteliselt lähedal).

Samuti lisaks Tabasalu Säästumarketile ja Rimile on paar aastat valmis ehitatud Rannamõisa teel ka Kakumäe Selver (poodide valik aina laieneb) - 3 min. autoga, 15 min. jalgrattaga.

Arvan, et kõik Tiskre ja Tabasalu elanikud (ja spordisõbrad) on ka sellel aastal said õnnelikumaks, sest on valmis ehitatud mugav jalgrattatee (rannamõisa). Vanasti jalgrattaga sõita Rannamõisa tee mööda oli väga ebamugav, aga nüüd on kõik selleks et nautida jalgrattasporti! Suvel on eriti mõnus.

Rand: kohalik rand on siiamaani olemas, 5 - 7 min jala.

Kakumäe randani 10-12 min jalgrattaga või 5 min. autoga. See on suur eelis suvel, kui ilmad on palavad.

Samuti kuna mul on laps, mulle eriti meeldib, et rajoon on puhas, naabrid on viisakad. Väikse lapsega saab rahulikult jalutada ja ei karda, et ta leiab süsti või mingit klaasi.

Miinused: buss nr 4 käib paar korda tunnus, mõnikord üks kord tunnis.Aga õnneks sellel aastal lisati veel hommikust aega (ehk käib kolm korda tunnis, hommikul see eriti mugav).

Linnast tagasitulek bussiga (Väike Õismäe peatuselt) võib olla ebamugav, kui jääd paar minutit hiljaks, seega tuleb oma aega planeerida. Aga nendele,kellele on autod, võivad kasutada meie linna programmi \"Pargi ja sõida\", Väike Õismäe lõpppeatusel on suur parkimisplats, ning seega autot võib jätta sinna, ning tagasituleku probleemid on lahendatud.

Ummikud Rannamõisa teel on ka miinuseks. Vana probleem, millele kõik ootavad lahendust.

Mis puudutab korteri kvaliteeti, 5 aastat on möödunud,oleme rahul. Kui tekivad jooksvad tehnilised küsimused kommunaalteenuste kohta, siis võtame ühendust teenindava firmaga, kes operatiivselt lahendab probleemi. Seega viisakas tagasiside nende poolt on alati olemas.
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*