Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

KoduKauniks

Soovid kinnisvara myya?

Jata soov

Spordimaailm

Foorum « Tagasi
Huvitab, kuidas on, kui ostan korteri,
nimi 12. 05 2004 @ 11:30
kui kaua peab ootama kuni eelmine omanik välja kolib, saan aru, et see lepitakse kokku notari juures aga kui tema pole nõus kohe v6i paari päeva jooksul kolima, vaid soovib kuuaega veel korteris olla. Kuidas see värk täpselt on, kas ostjal on õigus sõna võtta v6i ei?
Paul 12. 05 2004 @ 12:55
Ikka on. Tavaliselt notarilepingus punkt, kus näidatud väljakolimise aeg ning sanktsioonid (leppetrahv, viivis) kui ei kolita. Loodetavasti oli nii ka sinu puhul. Vaata lepingut ning nõua kompensatsiooni!
Kah teadja 23. 05 2004 @ 18:30
Olgem nüüd ausad ja mõelgem, kas ise olete nõus kohe või paari, st 2-3 päeva jooksul välja kolima, kui ettevalmistused kolimiseks pole tehtud ?
Kui müüjal pole võimalik korterit kohe vabastada, s t paar päeva pärast notaritehingut, peab see olema enne teada ja otsige siis endale tühi korter,mida osta.
Kaits 24. 05 2004 @ 09:46
see et vana omanik tahab kuu veel sees olla on ju täiesti normaalne. tema myyb oma vara, ostja peab sellega lihtsalt leppima. inimene vajab ümberkolimiseks aega. tihtipeale ostab müüja omale uue korteri vastu, kus ka endine omanik peab veel välja kolima jne.
nimi 26. 05 2004 @ 10:07
ta ei ela seal sees ja lisaks on üle kuuaja juba teadnud sellest tehingust, - tema enda süü tõttu on aga notari tehing aina edasi venind kuna kõik paberid ei ole korras, mitu korda on juba notari juures aeg kinni pandud , ja siis ikka tulnud välja et kõik paberid pole korras veel... lisaks kui müüja tahab müüja siis peaks ju kliendi arvamust ka kuulama või ei pea..
kah teadja 29. 05 2004 @ 20:25
Kas Te teete ilma maaklerita tehingut ? Mis pabereid seal nii palju vaja on, et mitu korda aeg kinni pandud ja ikka pole paberid korras ? Variante on muidugi omajagu, aga ma ei hakka neid siin oletama.
Kui müüjal pole kiire, siis loomulikult on ta kuningas, ostjal pole midagi nõuda, ostja esitab omapoolsed soovid. Aga kas olete ikka kindel, et müüja ikka tahab müüa ?
nimi 31. 05 2004 @ 14:14
tänan komentaaride eest eks siis näha ole mis nyyd saab.
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*