Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Jata soov

Spordimaailm

Soovid kinnisvara myya?

KoduKauniks

Foorum « Tagasi
Halb maakler Kaja Kuusik
NordL 28. 03 2019 @ 15:02
Head üürikorteri otsijad!

Pärnus on märgatud ebaprofessionaalset ja ülbet maaklerit Kaja Kuusik. Minu lugu sai alguse, kui soovisin Mai 59 majas korterit näha, leppisime aja kokku kl 13.00, mõni minut enne kl 13 saatsin sms et olen kohal, maakler vastas kl 13 läbi, et tema kohale ei ilmu, et näitab omanik, muidugi hea et ise nägin omaniku maja ees (vähemalt eeldasin), muidu oleks ootama jäänudki, kui ise poleks sms saatnud !

Omanik näitas korteri ära ja leppisime kokku, et annan otsuse päeva jooksul ja rääkisime üleandmise tingimustest ja tasumise korrast, kuna korteri võtaks siis üürile juuni alguses, kõik sobis.

Ca 10 min hiljem helistas maakler, et kas teeme üürilepingu, vastasin, et mõtlen päeva, siis maakler küsis, mis korteris ei meeldi, et mõtlema pean, vastasin, et vb pisut jääb väikeks aga annan teada, siis maakler pakkus Oja 118 uues majas korterit, mis valmivad juunis , aga projekte näidata ei ole, ega tea mis korrusel või mis vaatega on korter, et võib saata teisest majast pildid, mis pidid olema analoogsed ja kui sobib, siis lepingu sõlmimine ja maakleritasu maksmine.

Käisin vaatamas Oja 118 maja aga seal suur reklaam ja vahendajaks ei olnud Kaja Kuusik.

Õhtul saatsin maaklerile sms, et soovin Mai 59 majas olevat korterit, mille peale vastas, et tasuda tuleb kohe tagatisraha ja maakleritasu. Vastasin, et maakleritasu tasuks siis kui korter käes, aga maaklerile ei sobinud ja maakler seadis oma vajadused ettepoole, kuigi tundis omaniku 30 a ja ei huvitanudki, mida omanik soovib ja milles omanikuga kokku leppisin.

Samas maakler pakkus korterit veel edasi, kuigi olid läbirääkimised minuga veel pooleli, mida selline tegevus näitab maakleri kohta, äärmiselt ebaprofessionaalne ja lihtkasusaaja.

Hiljem maakler saatis sms, et korter on teisele lubatud, seega huviga sooviks teada, mida maakler kokku valetas omanikule, kuna oamnikuga oli mul kõik kokku lepitud, vaid ootas otsust.

Minu meelest, peaks maakler kaitsma omaniku huve, aga mitte seadma oma kasu ettepoole. Maakler ise väidab, et on tegutsenud kinnisvaraturul 14 a, no siis peaks olema piisavalt viisakust , kogemusi ja professionaalsust. Kindlasti on neid kliente palju, kellega maakler on eelpooltoodult käitunud!

Väga kahju omanikust, kes ootas minult tagasisidet aga maakler seda ei võimaldanud ja selline maakler kasutab oma pikaajalisi tuttavaid ära, et nende objekte vahendada, häbi !!!

Maakler vôiks kutseeetikaga tegeleda 🤡

päikest
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*