Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Jata soov

KoduKauniks

Spordimaailm

Soovid kinnisvara myya?

Foorum « Tagasi
Halb maakler Kaja Kuusik
NordL 28. 03 2019 @ 15:15
Head üürikorteri otsijad!

Pärnus on märgatud ebaprofessionaalset ja ülbet maaklerit Kaja Kuusik. Minu lugu sai alguse, kui soovisin Mai 59 majas korterit näha, leppisime aja kokku kl 13.00, mõni minut enne kl 13 saatsin sms et olen kohal, maakler vastas kl 13 läbi, et tema kohale ei ilmu, et näitab omanik, muidugi hea et ise nägin omaniku maja ees (vähemalt eeldasin), muidu oleks ootama jäänudki, kui ise poleks sms saatnud !

Omanik näitas korteri ära ja leppisime kokku, et annan otsuse päeva jooksul ja rääkisime üleandmise tingimustest ja tasumise korrast, kuna korteri võtaks siis üürile juuni alguses, kõik sobis.

Ca 10 min hiljem helistas maakler, et kas teeme üürilepingu, vastasin, et mõtlen päeva, siis maakler küsis, mis korteris ei meeldi, et mõtlema pean, vastasin, et vb pisut jääb väikeks aga annan teada, siis maakler pakkus Oja 118 uues majas korterit, mis valmivad juunis , aga projekte näidata ei ole, ega tea mis korrusel või mis vaatega on korter, et võib saata teisest majast pildid, mis pidid olema analoogsed ja kui sobib, siis lepingu sõlmimine ja maakleritasu maksmine.

Käisin vaatamas Oja 118 maja aga seal suur reklaam ja vahendajaks ei olnud Kaja Kuusik.

Õhtul saatsin maaklerile sms, et soovin Mai 59 majas olevat korterit, mille peale vastas, et tasuda tuleb kohe tagatisraha ja maakleritasu. Vastasin, et maakleritasu tasuks siis kui korter käes, aga maaklerile ei sobinud ja maakler seadis oma vajadused ettepoole, kuigi tundis omaniku 30 a ja ei huvitanudki, mida omanik soovib ja milles omanikuga kokku leppisin.

Samas maakler pakkus korterit veel edasi, kuigi olid läbirääkimised minuga veel pooleli, mida selline tegevus näitab maakleri kohta, äärmiselt ebaprofessionaalne ja lihtkasusaaja.

Hiljem maakler saatis sms, et korter on teisele lubatud, seega huviga sooviks teada, mida maakler kokku valetas omanikule, kuna oamnikuga oli mul kõik kokku lepitud, vaid ootas otsust.

Minu meelest, peaks maakler kaitsma omaniku huve, aga mitte seadma oma kasu ettepoole. Maakler ise väidab, et on tegutsenud kinnisvaraturul 14 a, no siis peaks olema piisavalt viisakust , kogemusi ja professionaalsust. Kindlasti on neid kliente palju, kellega maakler on eelpooltoodult käitunud!

Väga kahju omanikust, kes ootas minult tagasisidet aga maakler seda ei võimaldanud ja selline maakler kasutab oma pikaajalisi tuttavaid ära, et nende objekte vahendada, häbi !!!

Maakler vôiks kutseeetikaga tegeleda 🤡

päikest
nats 28. 03 2019 @ 16:34
minul oli ka selle maakleriga sama teema. ütles et korter antud aga kuulutus oli endiselt üleval.
vusserdis maakler
Isand 28. 03 2019 @ 19:32
Aastaid tagasi soovisin üürida korterit, läbi kaja kuusiku, kohale ei ilumunud ega helistanud, et kohale ei tule ja asi sinna paika jäigi...
Isand 28. 03 2019 @ 19:32
Aastaid tagasi soovisin üürida korterit, läbi kaja kuusiku, kohale ei ilumunud ega helistanud, et kohale ei tule ja asi sinna paika jäigi...
ellu 01. 04 2019 @ 13:51
meil oli müügiga teema selle maakler Kaja Kuusik`uga, kõik tingimused olid kokkulepitud ja Kaja muutis neid oma kasupüüdlikult ja tehing jäi ära. ei soovite sellist maaklerit, ülbe ka veel pealekauba .
hiljem saime teada, et maakleril puudub ka kutsetunnistus
Annie Annie 22. 05 2019 @ 01:26
Kiireloomulised laenud! ! !
Neile, kes soovivad hädaabilaenu, soovitan teil saada 3% intressimäära. Paljud pangad on teid tagasi lükanud? Vajad võlgade konsolideerimise vahendeid kiiresti? Või vajate oma ettevõtte rahastamist rajal. Niisiis, me oleme teie vajadustele parim lahendus. Pakume laenu huvitatud klientidele ilma trahvita. Kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust nii kiiresti kui võimalik ja võidame rõõmuga.

E-post: infos.kredit700@gmail.com

Whatsapp: +33 7 56 81 46 01
Hope elinal 16. 11 2019 @ 18:32
VÕIMALIK LAEN TÄNA?
Laenu kehtivusaeg, Õigustatud laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Klientidele, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad sellele lahendust. Krediidiskoori ja tagatise väljastamine on asi, mille pärast kliendid muretsevad, kui nad küsivad laenu seaduslikult laenuandjalt. Kuid .. me oleme selle laenutööstuses muutnud. Laenu suurus on vahemikus 5 000,00 kuni 500 000 000,00, nii eurodes, pundides, USD-s kui madala intressimääraga kuni 2%. Vastake viivitamatult sellele e-kirjale: (kplendes@outlook.com whatsapp: +12052177288
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*