Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Spordimaailm

Jata soov

KoduKauniks

Soovid kinnisvara myya?

Foorum « Tagasi
Paldiski regioon kui tuleviku kuurort
mark 30. 07 2004 @ 16:30
Mis te arvate tulevikust Paldiskis (mõtlen pigem ümbrust), kus on seni puhas ja puutumata loodus, kuid puudub senine trendikus. Hea transpordiühendus; rongid, marsruuttaksod, bussiliinid, laevaliinid. Loodus nagu Saaremaal. Hinnad soodsad. Tänan Teid arvamuste eest!
Urmaso 01. 08 2004 @ 14:30
Vabalt võib nii minna. Hetkel ilmselt pole palju inimesi kes nii julgeksid mõelda (mis investorile on väga hea olukord positsioonide võtmiseks). Usun, et veel ca 10 aastat on Paldiski inimeste alateadvuses endise kinnise sõjeväelinnana, kus on palju venelasi, palju kuritegevust, palju reostust jm halba. Oleme ausad, ega enamik ei oma ülevaadet tegelikust olukorrast, vaid vähesed sõidavad sealt suvist puhkust veetes läbi. Võtmeküsimuseks saabki ilmselt mainekujundus. Kui kohalikud omavalitsused sellesse panustavad võib piirkonnast asja saada. Looduse ja infrastruktuuri poolest potentsiaali on. Vaadake http://www.hot.ee/pakri/ajalugu.htm
Elo 03. 08 2004 @ 14:56
Käisin Paldiskis luurel ja täitsa nõus kogu looga! Inimesed on nagu usinad sipelgad hommikul kella viiest luudadega-kühvlitega ümber majade ja koristavad. Kuigi teed ja hooned on pisut liiga räämas on kõik väga hooldatud ja puhas! Loodus on maailma kauneim, see on tõsi!
sähmerdis 14. 02 2005 @ 22:34
tere
lugesin kommentaare ja olen nõus oman seal ilusat suvekodu mere ääres ja olen rahul seal on hea ja soe vesi ja öine sadam on ilus eriti suured tuledes laevad augusti öös, loodus on puhas ja ilusaid kohti palju (kas või madise kiriku juurest merevaade)sellist kirikut ja vaadet pole teist enne näinud
kaljukits 28. 12 2012 @ 23:13
Paldiski on üks võrratult ilus ja rahulik linn. Ja sealne venekeelne elanikkond on hoopis midagi muud kui Lasnamäel. Nad on sõbralikud ja ei mingit rahvuste vahet. Mis puutub kuritegevusse, siis seda on suurlinnades palju rohkem kui Paldiskis. See kõik on OK, kuid üks korralik supluskoht on küll puudu.See meelitaks ka rohkem turiste kohale. Ma ei ole kursis sellega kas reisijate kai on juba valmis, kuid see tooks ka palju läbisõitvat rahvast juurde.Ka Maxima kauplus peaks juba valminud olema. Seega on uusi töökohti juures. Kuuldavasti on seal keskkütte hinnad palju madalamad kui mõnes teises linnas.Nii et igati sobiv koht nii elamiseks kui puhkamiseks.
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*