Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Jata soov

Spordimaailm

KoduKauniks

Soovid kinnisvara myya?

Foorum « Tagasi
Hinna päring
Liia 14. 03 2005 @ 09:30
Olen tõeliselt algaja ja võhik sel teemal, kuid on küsimus: Pikemat aega on plaanis soetada kinnisvara Pärnusse (aasta ringi elamiseks) linnast väljas 10-15 km. Maja krundi soetamisega probleeme pole . Uurisin palkmaja varianti ja olen kursis kuid nüüd huvitavad alternatiivvariandid milline oleks m2 hind keskmine. Maja suurus oleks keskeltläbi 80 m2. Kas keegi ostab aidata?
Urmaso 14. 03 2005 @ 12:36
Keskmist m2 hinda majale on praktiliselt võimatu määrata. Ühe maja ehitus koosneb ju sadadest tööoperatsioonidest ning võimalik on kasutada väga erinevast hinnaklassist materjale. Rusikareegel on selline, et mida väiksem maja üldpind, seda kallimaks kujuneb m2 maksumus. Sest ka väike maja on vaja krundi ja tehnovõrkudega siduda, tuleb rajada küttesüsteem, WC/vannituba/saun, I ja II k vahele kallis täispuidust trepp võibolla, jne. Alla 9000 kr/m2 ei maksa arvestada, suuremad ehitusfirmad küsivad 11000-15000 kr/m2. Juhul kui me räägime kivi- või puitkarkassmajadest siinkohal. Palkmajadega on teine süsteem. Nende kohta uuri internetist või võta otsepakkumised tootjatelt. Palkmaju paigaldavad reeglina tootjad ise.
Lp 29. 03 2007 @ 12:55
Hind sõltub jah tõesti kõikvõimalikest asjadest. Ehitame parasjagu Pärnu kandis palkmaja ja kui on huvi, siis võime täpsemalt edasi rääkida. info@furnitex.ee
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*