Infokeskus
Turuülevaated
Kinnisvara statistika
Kasulikud lingid
Õppimisvõimalused
Tööpakkumised
Koolitused
Atesteerimised
Artiklid
Foorum
 

Spordimaailm

KoduKauniks

Jata soov

Soovid kinnisvara myya?

Foorum « Tagasi
kinnistu ost
kogemusteta 09. 10 2003 @ 14:28
Kuidas näeb välja kinnistu omandiõiguse üleminekuprotseduur ilma maakleri abita, ehk ühelt füüsiliselt isikult teisele, objektiks maa koos hoonega?
Tauno 10. 10 2003 @ 17:44
Eks ikka notarisse vaja minna
kuulukad 31. 12 2003 @ 17:39
Notarisse jah, siis ta ütleb enne, milliseid dokumente vaja on. Vormistamiseks. Notaritele on internetis ka võimalik küsimusi esitada. Vaata neti otsingutest notarite koda või midagi sellist seal on kkk-d olemas. Ja vaata, et maale mingeid laene pole peale võetud. Aga notaritel on pikad järjekorrad, Võid ka kuskil väikelinnas vormistada, kus neil on vähem tööd.
Edu ja head uut aastat!
jalutaja 07. 01 2004 @ 19:03
Kindlasti tuleks kasuks abi maaklerilt, mitte ainult kiiruse ja mugavuse vaid eelkõige suuremate probleemide vältimiseks (sest kõikvõimalikke keerukusi võib tekkida oodatust hulga ruhkem). Piisavalt asjalik inimene võib saada muidugi ka maaklerita hästi hakkama. Lisaks on väga oluline teada, mis seisukorras hoone ikkagi on (N: vamm oleks väga vilets ost) . Et poole aasta pärast poleks vaja suuri üllatuskulusid kanda, siis lase enne ostmist ka hoone tehnoseisund spetsialistil üle vaadata. Näit. www.revalergrupp.ee
Edu!
Lisa kommentaar:
Nimi:
E-post:
Tekst:
Kommentaari kinnitamiseks palume sisestada allolevalt pildi pealt kood kõrvalolevasse lahtrisse!
8 tähemärki
*