Lisa pakkumine

Saada soov

JƤlgija

Spordimaailm

Jata soov

KoduKauniks

Soovid kinnisvara myya?

Objekt:
Tehing:
Hind:
  -  
Tubade arv:
Järjesta:
Kokku 543, Näitan 201 - 220 Enim vaadatud objektid
Lehekülg: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Otsingu tulemused
   Korter. Tallinn Mahtra,
tubade arv: 2, korruseid: 5, üldpind: 54m², müügihind: 45 000,00 EUR (704 097 EEK)
Kontakt: Sirli Vaarik, 55-615-058, sirlivaarik@hot.ee
   Korter. Keila Järve tee,
tubade arv: 2, korrus: 4, korruseid: 5, üldpind: 47m², müügihind: 14 000,00 EUR (219 052 EEK)
Kontakt: Janis Liblik, 58-029-561, janis.liblik@mail.ee
jooksuvarustus
   Elamukrunt. Pärnumaa tõstamaa VAHEMETSA ,
üldpind: 10339m², müügihind: 12 000,00 EUR (187 759 EEK)
Kontakt: Aro Kütt, 51-932-646, aro@varati.ee
   Korter. Tallinn Pärnu mnt,
tubade arv: 1, korruseid: 4, üldpind: 27m², müügihind: 37 000,00 EUR (578 924 EEK)
Kontakt: Ainar Tarkus, 53-345-027, ainar.meri@mail.ee
   Maja. Kiviõli Kalevi,
korruseid: 4, üldpind: 1596m², müügihind: 44 000,00 EUR (688 450 EEK)
Kontakt: Tiit Välling, 37-255-686-707, 3-725-282-085, virumaaehitus@gmail.com
   Maja. Pärnu Saare Talu,
tubade arv: 5, korruseid: 2, üldpind: 220m², müügihind: 161 000,00 EUR (2 519 103 EEK)
Kontakt: Marek Saar, 3-725-098-496, angel.baltic@gmail.com
   Maja. Valgamaa Keeni Pargi 3 ,
tubade arv: 7, korruseid: 2, üldpind: 200m², müügihind: 40 000,00 EUR (625 864 EEK)
Kontakt: Andres Palloson, 58-706-277, andrespalloson@hotmail.com
   Põllumaa. Pärnumaa Lavassaare vald ,
pindala: 1.05 ha, müügihind: 2 999,00 EUR (46 924 EEK)
Kontakt: Kristo Salumets, 51-960-461, kristo.salumets@mail.ee
   Korter. Tallinn Lasnamäe,
tubade arv: 2, korrus: 2, korruseid: 4, üldpind: 38.9m², müügihind: 34 000,00 EUR (531 984 EEK)
Kontakt: Hele Liiv-tellmann, 5-253-153, hele.liiv@mail.ee
   Maja. Jõhvi Soo,
üldpind: 761m², müügihind: 50 000,00 EUR (782 330 EEK)
Kontakt: Aili Nurk, 5-226-489, 53-554-394, joussiin@hot.ee
   Korter. Kuressaare Karl ojassoo,
tubade arv: 2, korrus: 1, korruseid: 3, üldpind: 37m², müügihind: 29 000,00 EUR (453 751 EEK)
Kontakt: Ivo Särnits, 5-043-592, ivosarnits@hotmail.com
   Korter. Pärnu Riia,
tubade arv: 2, korruseid: 5, üldpind: 39m², müügihind: 28 000,00 EUR (438 105 EEK)
Kontakt: Mati Medar, 56-911-766, 65-991-730, matimedar17@gmail.com
   Maja. Võrumaa lasva vald ,
tubade arv: 4, korruseid: 2, üldpind: 120m², müügihind: 40 000,00 EUR (625 864 EEK)
Kontakt: Marek Ulejev, 58-588-674, marekulejev@hotmail.com
   Kaubanduspind. Põltsamaa Lossi,
korruseid: 2, üldpind: 350m², müügihind: 110 000,00 EUR (1 721 126 EEK)
Kontakt: Gilmar Krzivets, 5-091-939, gilmar@hot.ee
   Maja. Mustvee Tartu,
tubade arv: 9, korruseid: 3, üldpind: 266.3m², müügihind: 52 000,00 EUR (813 623 EEK)
Kontakt: Sirje Ange, 5-185-654, sirje.ange@poltsamaa.edu.ee
   Elamukrunt. Võrumaa Haanja vald. Uue-Saaluse Toomemäe kinnistu ,
üldpind: 24000m², müügihind: 1,00 EUR/m² (16 EEK/m²)
Kontakt: Ain Vaher, 37-253-433-550, ainvaher@hot.ee
   Talu. Saaremaa Orissaare lähistel ,
üldpind: 850m², müügihind: 220 000,00 EUR (3 442 252 EEK)
Kontakt: Ain Pere, 37-256-150-005, yxkask@mail.ee
   Elamukrunt. Tartumaa Mõra Pargi/Uue-Pargi ,
üldpind: 4659m², müügihind: 25 555,00 EUR (399 849 EEK)
Kontakt: Urmas Olt, 5-053-095, urmas@danteks.net
   Elamukrunt. Tartumaa Haaslava Kesktee 1 ,
üldpind: 1485m², müügihind: 22 000,00 EUR (344 225 EEK)
Kontakt: Urmas Olt, 5-053-095, urmas@danteks.net
   Korter. Viljandi Endla,
tubade arv: 2, korruseid: 22, üldpind: 60m², müügihind: 32 000,00 EUR (500 691 EEK)
Kontakt: Gerli Sandermat, 5-237-131, gerli@korraldajad.ee
« Eelmised Lehekülg: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  Järgmised »