Lisa pakkumine

Saada soov

JƤlgija

Soovid kinnisvara myya?

Spordimaailm

Jata soov

KoduKauniks

Objekt:
Tehing:
Hind:
  -  
Tubade arv:
Järjesta:
Kokku 543, Näitan 341 - 360 Enim vaadatud objektid
Lehekülg: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Otsingu tulemused
   Maja. Viljandimaa Halliste vald Uue-Kariste ,
tubade arv: 3, üldpind: 72m², müügihind: 19 109,58 EUR (299 000 EEK)
Kontakt: Marika Karu, 5-185-411, marika@jakobikv.ee
   Korter. Kuressaare Tolli,
tubade arv: 2, korrus: 2, korruseid: 3, üldpind: 38.6m², müügihind: 41 542,57 EUR (650 000 EEK)
Kontakt: Tõnu Paju, 53-421-883, tonu@sag.ee
   Maja. Saaremaa Orissaare alevik Pärna ,
tubade arv: 3, korruseid: 2, üldpind: 83m², müügihind: 47 933,74 EUR (750 000 EEK)
Kontakt: Tõnu Paju, 53-421-883, tonu@sag.ee
   Korter. Harjumaa Kiiu Kiiu ,
tubade arv: 3, korrus: 3, korruseid: 3, üldpind: 58.8m², müügihind: 42 820,80 EUR (670 000 EEK)
Kontakt: Heli Kallip, 53-345-793, heli_2@hotmail.com
   Maja. Harjumaa Harku vald Liikva küla Otsa ,
tubade arv: 5, korruseid: 2, üldpind: 176m², müügihind: 146 996,79 EUR (2 300 000 EEK)
Kontakt: Marek Tammemäe, 5-292-609, marek@monty.ee
   Tootmishoone. Kehra Ülejõe küla,
üldpind: 4800m², müügihind: 440 990,37 EUR (6 900 000 EEK)
Kontakt: Juho Toomik, 5-021-518, juhotoomik@hot.ee
   Elamukrunt. Harjumaa Padise vald, Langa küla ,
üldpind: 9734m², müügihind: 26 523,33 EUR (415 000 EEK)
Kontakt: Louis Lillemaa, 5-013-889, louis@kaamos.ee
   Maja. Tallinn Kakumäe tee,
tubade arv: 3, korruseid: 2, üldpind: 177m², müügihind: 210 908,44 EUR (3 300 000 EEK)
Kontakt: Vello Muru, 5-088-786, vellomuru@hot.ee
   Korter. Harjumaa Tabasalu Kase ,
tubade arv: 2, korrus: 3, korruseid: 3, üldpind: 44.8m², müügihind: 76 693,98 EUR (1 200 000 EEK)
Kontakt: Marje Laan, 56-641-484, marje.laan@mail.ee
   Korter. Pärnu Merimetsa,
tubade arv: 2, korrus: 2, korruseid: 2, üldpind: 45.3m², müügihind: 28 760,00 EUR (449 996 EEK)
Kontakt: Aime Vaarma, 5-138-310, aime.vaarma@domuskinnisvara.ee
   Korter. Harjumaa Keila-Joa Lossi ,
tubade arv: 2, korrus: 5, korruseid: 5, üldpind: 47.4m², müügihind: 30 997,15 EUR (485 000 EEK)
Kontakt: Svetlana Astudneva, 5-254-115, sveta8@gmail.com
   Korter. Paide pärnu,
tubade arv: 3, korrus: 2, korruseid: 3, üldpind: 49.6m², müügihind: 31 316,71 EUR (490 000 EEK)
Kontakt: Ago Sild, 53-544-604, vjadukt@hot.ee
   Korter. Saue Kütise,
tubade arv: 3, korrus: 1, korruseid: 3, üldpind: 64m², müügihind: 76 693,98 EUR (1 200 000 EEK)
Kontakt: Margit Alliksaar, 5-273-094, marcelli@hot.ee
   Korter. Lääne-Viru Rakke Oru ,
tubade arv: 1, korrus: 2, korruseid: 3, üldpind: 39.7m², müügihind: 5 000,00 EUR (78 233 EEK)
Kontakt: Rudolf Tokman, 55-613-941, hobusevaras@gmail.com
jooksuvarustus
   Korter. Tallinn Sõle,
tubade arv: 2, korrus: 3, korruseid: 4, üldpind: 39.8m², müügihind: 44 738,15 EUR (700 000 EEK)
Kontakt: Lembo Mikko, 5-259-994, lembo.mikko@gmail.com
   Korter. Tartu Kaunase pst,
tubade arv: 3, korrus: 1, korruseid: 5, üldpind: 65m², müügihind: 54 324,90 EUR (850 000 EEK)
Kontakt: Elina Olonen, 55-526-299, eolonen@hotmail.com
   Tootmishoone. Valgamaa Karula vald Kaagjärve ,
üldpind: 8860m², müügihind: 54 324,90 EUR (850 000 EEK)
Kontakt: Valdeko Mikheim, 5-542-242, valdeko@housing.ee
   Korter. Pärnu Õhtu-Põik,
tubade arv: 1, üldpind: 18.5m², müügihind: 21 000,00 EUR (328 579 EEK)
Kontakt: Alla Raudsepp, 5-201-758, alla@neti.ee
   Korter. Tallinn õismäe tee 81,
tubade arv: 4, korrus: 5, korruseid: 5, üldpind: 79.1m², müügihind: 92 671,89 EUR (1 450 000 EEK)
Kontakt: Sirje Kukk, 56-697-498, kukksirje@hot.ee
   Korter. Jõgeva Tähe,
tubade arv: 3, korrus: 4, korruseid: 5, üldpind: 68m², müügihind: 22 369,08 EUR (350 000 EEK)
Kontakt: Marika Karu, 5-185-411, marika@jakobikv.ee
« Eelmised Lehekülg: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  Järgmised »