Lisa pakkumine

Saada soov

JƤlgija

KoduKauniks

Soovid kinnisvara myya?

Spordimaailm

Jata soov

Objekt:
Tehing:
Hind:
  -  
Tubade arv:
Järjesta:
Kokku 543, Näitan 401 - 420 Enim vaadatud objektid
Lehekülg: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 22  23  24  25  26  27  28 
Otsingu tulemused
   Suvila. Harjumaa Jõelähtme vald, Ihasalu küla Prii tee ,
tubade arv: 3, korruseid: 2, üldpind: 55m², müügihind: 146 996,79 EUR (2 300 000 EEK)
Kontakt: Raivo Eensalu, 5-186-148, raivo@current.ee
   Maja. Tallinn Künnapuu tee,
tubade arv: 6, korruseid: 1.5, üldpind: 165.6m², müügihind: 268 428,92 EUR (4 200 000 EEK)
Kontakt: Eda Vane, 6-444-183, eda@seve.ee
   Korter. Pärnu Kalamehe,
tubade arv: 2, korrus: 2, korruseid: 2, üldpind: 44m², müügihind: 19 900,00 EUR (311 367 EEK)
Kontakt: V Miil, 56-616-549, viia.miil@mail.ee
   Elamukrunt. Harjumaa Tutermaa Jaarli tee13 ,
üldpind: 2000m², müügihind: 51 129,32 EUR (800 000 EEK)
Kontakt: Andris Graudin, 5-015-891, andrisg@hot.ee
   Suvila. Harjumaa Harku vald, Suurupi A/ÜTempo ,
tubade arv: 5, korruseid: 2, üldpind: 112m², müügihind: 146 996,79 EUR (2 300 000 EEK)
Kontakt: Ulla Kanter, 5-091-565, rigoleto@hot.ee
   Korter. Tallinn Veskitammi,
tubade arv: 2, korrus: 3, korruseid: 3, üldpind: 56.6m², müügihind: 83 085,14 EUR (1 300 000 EEK)
Kontakt: Monika Tartu, 56-655-301, mtartu3@hot.ee
   Maja. Harjumaa Alliku küla, Saue vald Hämariku tee ,
tubade arv: 6, korruseid: 1, üldpind: 180m², müügihind: 286 324,19 EUR (4 480 000 EEK)
Kontakt: Hanna Roosi, 5-088-807, hannaroosi@hot.ee
   Korter. Tallinn Tondi,
tubade arv: 2, korrus: 4, korruseid: 5, üldpind: 45m², müügihind: 95 803,56 EUR (1 499 000 EEK)
Kontakt: Sten Maurits, 37-253-409-673, info@apartmentrent.ee
jooksuvarustus
   Korter. Tallinn Virbi,
tubade arv: 2, korrus: 8, korruseid: 9, üldpind: 51m², müügihind: 56 881,37 EUR (890 000 EEK)
Kontakt: Sveta Irval, 55-920-131, svetl1@hot.ee
   Maja. Rakvere Härma,
üldpind: 314m², müügihind: 149 999,00 EUR (2 346 974 EEK)
Kontakt: Ethel Liiva, 5-296-009, harmamaja@hotmail.com
   Korter. Tallinn Rotermanni,
tubade arv: 1, korrus: 5, korruseid: 7, üldpind: 29.3m², müügihind: 85 002,49 EUR (1 330 000 EEK)
Kontakt: Kaido Juhansoo, 58-146-228, kaido@olsen.ee
   Korter. Pärnumaa Audru alevik Pärna allee ,
tubade arv: 3, korrus: 2, korruseid: 2, üldpind: 68m², müügihind: 44 738,15 EUR (700 000 EEK)
Kontakt: Inga Luik, 56-568-577, ingaluik27@hot.ee
   Korter. Keila Paldiski mnt.,
tubade arv: 4, korrus: 2, korruseid: 7, üldpind: 102m², müügihind: 93 311,01 EUR (1 460 000 EEK)
Kontakt: Tiit Kirsipuu, 5-218-470, tiitkirsipuu@gmail.com
   Korter. Harjumaa Kiili Lasteaia ,
tubade arv: 2, korrus: 2, korruseid: 5, üldpind: 51m², müügihind: 70 302,81 EUR (1 100 000 EEK)
Kontakt: Heli Koit, 5-108-074, helikoit27@hot.ee
   Maja. Jõgevamaa tabivere alevi ,
korruseid: 2, üldpind: 477m², müügihind: 62 633,42 EUR (980 000 EEK)
Kontakt: Kati Ismael, 55-661-421, kuriprussakas@hot.ee
   Elamukrunt. Harjumaa Kuusalu vald , Pudisoo ,
üldpind: 2864m², müügihind: 52 000,00 EUR (813 623 EEK)
Kontakt: Anu Kadak, 5-094-102, anukadak@hot.ee
   Korter. Loksa Posti,
tubade arv: 2, korrus: 2, korruseid: 2, üldpind: 40m², müügihind: 12 700,00 EUR (198 712 EEK)
Kontakt: Svetlana Gergerdt, 55-652-724, svger@inbox.ru
   Korter. Rakvere Pagusoo,
tubade arv: 4, korrus: 1, korruseid: 5, üldpind: 79.8m², müügihind: 76 054,86 EUR (1 190 000 EEK)
Kontakt: Meelis Kuusik, 5-293-949, meeliskuusik@hot.ee
   Korter. Tallinn Paasiku,
tubade arv: 2, korrus: 3, korruseid: 9, üldpind: 50m², müügihind: 73 498,40 EUR (1 150 000 EEK)
Kontakt: Olev Timberg, 5-133-688, timbergo@hot.ee
   Ärimaa. Pärnu SAUGA,
üldpind: 6030m², müügihind: 249 255,43 EUR (3 900 000 EEK)
Kontakt: Rait Pohlak, 5-093-400, rait777@hot.ee
« Eelmised Lehekülg: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 22  23  24  25  26  27  28  Järgmised »